Fota: streetstyle__daily / Instagram

Fota: streetstyle__daily / Instagram

Spadnica-ałovak

Kłasika nikoli nie nadakučvaje, voś čamu spadnica-ałovak zastajecca modnaj užo šmat siezonaŭ. Dyzajniery lubiać jak minimalistyčnyja madeli, tak i spadnicy z rušami, składkami ci seksualnymi razrezami, piša lamoda.pl.

Kali vy žadajecie prademanstravać svaje nohi i jahadzicy — nie bojciesia nadzieć spadnicu-ałovak! Hetaja madel jak nijakaja inšaja padkreślivaje žanočyja formy, i ŭ joj vy zaŭsiody budziecie vyhladać stylna.

Spadnica-midzi

Nie abmiažoŭvajcie siabie tolki prostymi varyjantami, madelami adnaho koleru ci vyrablenymi z atłasu. Lepiej padrychtujcie siabie da poŭnaha šalenstva i maksimalizmu, bo ŭ bližejšy čas na vulicach źjaviacca spadnicy-midzi ŭ pryhožych kolerach i z efiektnymi ŭzorami.

Nie treba bajacca taksama madelaŭ u składkach ci ź jarkimi pryntami — usie spadnicy, trochi daŭžejšyja za kalena, ciapier sapraŭdny mast-chev. Možna nadzieć takuju spadnicu razam z kłasičnaj biełaj futbołkaj ci navat z prytalenym topam — atrymajecca vydatna!

Spadnica-mini

Mini viartajecca na podyumy. Jak tolki paciapleje, hetaja pravakacyjnaja madel dakładna budzie u centry ŭvahi. Spadnicy-mini dobra pasujuć da štodzionnych kamplektaŭ adzieńnia i robiać ich bolš spakuślivymi. Možacie nasić mini-spadnicy z kałhotkami z pryntami abo z vysokimi botami.

Čym niebiaśpiečnaja džynsavaja tkanina i jakija joj jość alternatyvy?

Nazvany top-8 trešu ŭ adzieńni 2021 hoda

Клас
0
Панылы сорам
0
Ха-ха
0
Ого
0
Сумна
0
Абуральна
0